آویشن (۲۳): رابطه جنسی بین سه نفر و بیشتر

من آویشن آموزشگر حرفه‌ای سلامت ولذت جنسی هستم و این برنامه بیست و سوم ماست. امروز می‌خوام درباره رابطه جنسی بین سه نفر صحبت کنم.

اشتراک گذاری

سلام دوستان عزیز،

 

من آویشن آموزشگر حرفه‌ای سلامت ولذت جنسی هستم و این برنامه بیست و سوم ماست. امروز می‌خوام درباره رابطه جنسی بین سه نفر صحبت کنم.

 

سکس سه نفره و گروهی از اون مباحثیه که برای خیلی‌ها هیجان انگیزه و برای خیلی‌های دیگه هم فاجعه انگیزه. شما جزو هر گروهی هستین من شما رو تشویق می‌کنم تا با ذهنی باز به ادامه برنامه گوش کنین و به یاد داشته باشین که شما چه علاقه به سکس گروهی داشته باشین یا نه انتخاب شما مورد احترامه. سکس گروهی می‌تونه تحت حالت‌های گوناگونی اتفاق بیافته برای همین هم من در این برنامه به یکی از معمول‌‌ترین حالت‌ها می پردازم یعنی زمانی که یه زوج که با هم رابطه‌ جنسی و عاطفی دارن دوست دارن با یه نفر سوم سکس داشته باشن. خیلی از مواردی که اینجا اشاره می کنم می تونن در حالت های دیگه و بخصوص سکس گروهی هم به کار بیاین.

 

به طور کلی افراد ممکنه دلایل مختلفی برای علاقه به سکس سه نفره و گروهی داشته باشن. برای خیلی ها این یه فانتزی جنسیه که دوست دارن تجربه‌اش کنن. یا اینکه بعضی وقت‌ها شریکتون به هر دلیلی یا نمی خواد یا نمی تونه یه عمل جنسی مورد علاقه شما رو انجام بده و شما با هم تصمیم می گیرین تا از یه نفر سوم کمک بگیرین. خیلی‌ها هم اصلاً دوست دارن تجربه سکس سه نفره و گروهی رو داشته باشن و از اینکه شریکشون رو با یه نفر یا افراد دیگه ببینن لذت می‌برن. در هر صورت سکس گروهی یه تجربه گروهیه و رضایت و اشتیاق و لذت همه مهمه. همچنین سکس گروهی می‌تونه بین افراد از هر جنس و جنسیتی باشه. مثلاً یه زوج لزبین شاید تمایل به دعوت یه زن دیگه داشته باشن. یا یه زوج هم جنسیت مرد که یکی‌شون مرد ترنسه و یکی‌شون مرد همان‌جنسیتی تصمیم می‌گیرن که با یه نفر که نه به عنوان مرد و نه زن هویت‌یابی می‌کنه سکس داشته باشن. راستی مرد ترنس یعنی اون با کس متولد شده و به عنوان مرد هویت یابی می‌کنه، و مرد همان‌جنسیتی، یعنی اون با کیر متولد شده و به عنوان مرد هویت‌یابی می‌کنه.

به عنوان یه زوج، مهمترین شرط داشتن سکس سه نفره رضایت کامل و اشتیاق هر دو نفر برای دعوت کردن نفر سومه. اگر شما تا حالا در این مورد با شریکتون صحبت نکردین مهمه که چندین گفتگوی صادقانه در این زمینه داشته باشین. سعی کنین با صداقت در مورد اینکه چرا علاقه به سکس سه نفره دارین و چه نگرانی هایی در این زمینه دارین حرف بزنین. مثلاً شما ممکنه بگین که دوست دارین تجربه دخول با دو تا کیر رو داشته باشین یا مثلا شریکتون ممکنه بگه که نگرانه دلیل این که شما می خواین سکس سه نفره داشته باشین اینه که شما از سکس با اون لذت نمی‌برین.

 

چند نمونه سوالاتی که می‌تونین از خودتون و شریکتون بپرسین می‌تونن اینا باشن: چه مواردی می‌تونه حس حسادت یا لذت برای شما و شریکتون ایجاد کنه؟ مثلاً اگر متوجه شدین که شریکتون هنگام سکس با نفر سوم داره خیلی لذت می‌بره واکنشتون به این مسیله ممکنه چی باشه؟ یا از تماشای سکس داشتن شریکتون با یه نفر دیگه چه حسی بهتون دست می‌ده؟ آیا اصلاً ترجیح می‌دین که بیشتر تماشاگر باشین یا براتون مهمه که هر عمل جنسی شامل مشارکت شما هم بشه؟ شما یا شریکتون قبل از دعوت از یه نفر سوم نیاز به چه مقدار شناخت از فرد دارین؟ آیا داشتن رابطه عاطفی با شخص سوم براتون مهمه؟ اگر بعد از سکس شما و شریکتون علاقه به برقراری رابطه عاطفی با شخص سوم داشتین چطور با این مسیله برخورد می‌کنین؟

 

یادتون باشه که اگر شریکتون نمی‌خواد سکس سه نفره داشته باشه باید به این انتخابش احترام بذارین و اون رو به هیچ وجه تحت فشار نذارین. اگر فقط یکیتون برای این کار اشتیاق داره  یا اینکه همه جوانب و احتمالات رو بررسی نکردین و مهم‌تر از همه اگر رابطتون محکم نیست و نیاز به کار داره توصیه من اینه که فعلا به فکر سکس سه نفره نباشین. ولی اگر هردوتون برای اینکار از همدیگه کسب رضایت و اشتیاق کردین حالا می‌تونین به فکر مرحله بعدی باشین! مثل هر نوع رابطه جنسی و عاطفی دیگه‌ای، اگر برای سکس سه نفره آمادگی و اشتیاق کامل و از جانب همه نباشه شما می‌تونین به خودتون یا شریکتون آسیب روانی و جسمی بزنین.

 

پیدا کردن یه نفر سوم ممکنه خیلی آسون نباشه ولی اینکه بدونین شما دنبال چه نوع شریکی می‌گردین می‌تونه کارتون رو راحت تر کنه. با شریکتون تصمیم بگیرین که آیا ترجیح می‌دین نفر سوم دوست و آشنا باشه یا نه؟ جنس و هویت جنسیتی فرد سوم چقدر براتون مهمه؟ به انجام چه اعمال جنسی اشتیاق دارین و چه اعمالی رو نمی‌خواین انجام بدین؟ از چه روش هایی برای جلوگیری از بارداری و انتقال بیماری‌های آمیزشی استفاده خواهید کرد؟ یادتون نره تا به برنامه چهارم و پنجم ما برای اطلاعات بیشتر در زمینه پیشگیری از بارداری و بیماری‌های آمیزشی گوش کنید.

 

وقتی یه کاندیدای مورد توافق پیدا کردید خوبه که یه جلسه فقط برای گفتگو با نفر سوم داشته باشین و نتیجه توافقاتتون رو با اون هم در میون بذارین. احساسات و نیازهای نفر سوم به اندازه احساسات و نیازهای شما مهمه. اگر تصمیم گرفتین تا یه عمل جنسی جدید رو امتحان کنین یا اینکه نمی‌خواین کاری رو انجام بدین حتماً این مطلب و از قبل با نفر سوم در میون بذارین تا ببینین نظرش چیه. اگر می‌خواین رابطه فقط یه بار باشه یا بیشتر این مسیله رو هم به نفر سوم بگین. در مورد اینکه آیا به برقراری رابطه عاطفی علاقه دارین یا نه صحبت کنین و حتما در مورد بیماری‌های آمیزشی و اینکه چطور از خودتون مراقبت می‌کنین هم حرف بزنین. و همین طور تصمیم بگیرین که نیازهاتون بعد از اتمام سکس چیه و آیا مایل هستین نفر سوم یه مقدار زمانی رو برای گفتگو یا خوابیدن کنار شما سپری کنه یا نه.   

مثل هر رابطه جنسی دیگه‌ای خوبه که اول با صبر و حوصله و به آرامی پیش برین و با شریک‌هاتون در هنگام سکس در مورد اینکه چه کاری داره خوب پیش می‌ره یا نه گفتگو کنین. مثلا اگر یه نفر به طور همزمان پذیرای دخول دهانی و مقعدی هست مهمه که هر سه نفر به هم علامت بدن که فشار و سرعت دخول زیاد نباشه تا موجب درد یا حالت تهوع در فرد نشه. یادتون نره که هدف از سکس گروهی لذت بردن همه است نه تقلید از بازیگران فیلم‌های پورن. اگر کسی به هر دلیلی تمایل به ادامه یه عمل جنسی یا سکس رو نداشت به نظرش احترام بذارین و اون کار رو متوقف کنین. همین طور از انجام کاری که از قبل در موردش صحبت نکردین پرهیز کنین. توصیه من اینه که بخصوص با شریک‌های جدید همیشه با هوشیاری کامل و بدون استفاده ازمشروبات یا مواد روان‌گردان وارد رابطه بشین.  

بعد از اتمام سکس یادتون نره تا از نفر سوم مهمون‌نوازی کنین و به نیازهاش توجه کنین. خوبه که از همه بپرسین که چه حسی دارن و آیا مایل هستن در موردش صحبت کنن یا نه. خیلی افراد در جوامع امروزی در مورد سکس و همینطور روابط خارج از ازدواج ممکنه حس شرم یا گناه بهشون دست بده. همینطور ممکنه برای شریکتون حس حسادت بوجود اومده باشه. پس خوبه که بدون پیش‌داوری یا قضاوت در مورد این مسایل یا اینکه چقدر از تجربتون لذت بردین با هم صحبت کنین.

 

اگر شما نفر سوم هستین خوبه که به نیازها و حد ومرز‌های خودتون توجه کنین و اگر زوجی این مسایل رو نادیده گرفت بدونین که اونا کاندیدای خوبی برای شما نیستن.در نهایت امیدوارم که با توجه به این موارد شما بتونین یه تجربه فوق‌العاده و لذت بخش داشته باشین.  

 

تا برنامه آینده روز و شبتون هرجا که هستین پر اشتیاق و دلاتون پر ذوق.

اشتراک گذاری