آویشن (۱۸): سکس دهانی کیر - قسمت دوم

من آویشن آموزشگر حرفه‌ای سلامت و لذت جنسی هستم واین برنامه هجدهم و ادامه بحثمون درباره سکس دهانی و تحریک جنسی کیر یا همون آلت جنسی منتسب به مردانه.

اشتراک گذاری

برنامه هجدهم: سکس دهانی کیر – قسمت دوم

 

سلام دوستان عزیز،

 

من آویشن آموزشگر حرفه‌ای سلامت و لذت جنسی هستم واین برنامه هجدهم و ادامه بحثمون درباره سکس دهانی و تحریک جنسی کیر یا همون آلت جنسی منتسب به مردانه.

 

در قسمت اول در مورد ساختار و بخش‌های مختلف کیر صحبت کردیم و من گوش کردن به قسمت اول و حتما توصیه می‌کنم. راستی این برنامه برای همه افرادی که با کسانی که کیر دارن رابطه ی جنسی برقرار می‌کنن مفیده.

 

خب شما دو تا شرط اساسی برای سکس بدون خشونت رو که یادتون هست؟ رضایت و اشتیاق! پس یادتون باشه قبل از دست زدن به آلت جنسی شریکتون حتما ازش بپرسین که آیا برای این کار آمادگی و اشتیاق داره یا نه. با رضایت کامل شریکتون می‌تونین به آهستگی ناحیه اطراف کیر رو نوازش بدین. بعضی افراد هم ممکنه ازماساژ بافتی که بین ران‌ها قرار داره لذت ببرن. نوازش ملایم بیضه‌ها هم روش خوبی برای ایجاد برانگیختگیه. حواستون باشه که بیضه‌ها فوق العاده به تحریک و تغییر دما حساسن و فشار آوردن بهشون می تونه حسی ناخوشایند یا حتی حس درد رو ایجاد کنه. شما می‌تونین بیضه‌ها رو خیلی ملایم در کف دستتون نگه دارین تا حرارت دستتون یه حس خوب رو ایجاد کنه. یادتون باشه تا از شریکتون بپرسین که دوست داره چطور کیرش رو تحریک کنین و ببینین آیا برای انجام اون کار اشتیاق دارین یا نه. مثلاً می‌تونین بپرسین که چه مقدار فشار و سرعت حرکتی رو دوست داره چون که شریکتون بدن خودش رو خیلی بهتر می‌شناسه. سکس دهنی کیر بعد از یه مدتی می‌تونه به آرواره‌ها و گردن فشار بیاره و خسته‌تون کنه. پس با صبر و حوصله پیش برین. یکی از پوزیشن‌های خوب قرار دادن سر بین پاهای شریکتونه. همچنین می‌تونین از شریکتون بخواین که بایسته تا کیرش مقابل صورتتون باشه.

 

شما می‌تونین از دستتون برای فشردن و تحریک کیر شریکتون استفاده کنین. این کار معمولاً موجب سفت شدن کیر می‌شه. در بعضی موارد شریکتون ممکنه بدون سفت شدن کیرش هم از تماس و تحریک جنسی لذت ببره پس لزومی نداره تا سفتی کیر رو معیار اشتیاق یا لذت شریکتون قرار بدین. اگر مطمئن نیستین که شریکتون داره لذت می‌بره یا نه بهترین کار اینه که ازش بپرسین. وقتی که کیر کاملاً سفت شد، وقت استفاده از کاندومه. کاندوم باید تمام طول کیر رو بپوشونه.اگر فکر می‌کنین که از بو یا مزه کاندوم خوشتون نمیاد، یادتون باشه که انواع کاندوم‌ها با بوها و مزه‌های مختلف توی بازار هستن تا لذت بیشتری در طول سکس بهتون بدن و کافیه شما امتحانشون کنین.

 

شما می‌تونین از لب‌ها، دهن و زبونتون و مقدار زیادی مایع روان کننده و البته کمی خلاقیت برای تحریک سرکیر استفاده کنین. حواستون باشه که تماس دندون‌ها با کیر می‌تونه حس ناخوشایندی رو ایجاد کنه پس خوبه که به آرومی از مکیدن سر کیر شروع کنین و کم کم شدت مکیدن و سرعت رو افزایش بدین. مکیدن و تحریک زبانی لگام که حساس‌ترین بخش کیره رو هم فراموش نکنین. به همراه تحریک دهانی سر کیر خوبه که چند انگشت رو اطراف تنه ی کیر قرار بدین و به بالا و پایین ببرین. استفاده از مایع‌های روان کننده یا بزاق می‌تونه کارتون رو بسیار راحت‌تر و لذت بخش‌تر کنه. یادتون باشه که مایع‌های روان کننده روغنی موجب پارگی کاندوم های لاتکس می‌شن پس از مایع‌هایی استفاده کنین که مبنای آب یا سیلیکون دارن. همونطور که گفتم امروزه هم کاندوم و هم مایع‌های روان کننده مخصوص برای سکس دهنی کیر با طعم‌های مختلف ساخته می‌شن. با این وجود شما مثل خیلی‌ها ممکنه اصلاً از مزه لاتکس خوشتون نیاد. توصیه من اینه که یه مقدار آب در دسترس داشته باشین تا در صورت نیاز بتونین مزه دهنتون رو عوض کنین. در ضمن نوشیدن آب خنک می تونه دمای دهنتون و پایین ببره و حس خوبی رو هنگام سکس دهنی کیر ایجاد کنه.

 

اگر احساس راحتی می‌کنین و اشتیاق هم دارین می تونین کم کم مقدار بیشتری از کیر رو در داخل دهن ببرین. عقب نگه داشتن سر و گردن می تونه این کار رو راحت تر کنه و از ایجاد حس تهوع جلوگیری کنه. معمولاً هنگام سکس دهنی غدد بزاقی مقدار زیاد بزاق ترشح می‌کنن و این مسآله خجالتی نداره. شما می‌تونین بزاق اضافی رو تو یه حوله تف کنین و مجبور به قورت دادنش نیستین. اگر نگران دخول ناگهانی بیش از اندازه کیر هستین می تونین از دستتون که دور کیر مشت شده به عنوان یک مانع برای جلوگیری از دخول عمیق استفاده کنین. باز هم تاکید می‌کنم که شریکتون رو برای دخول عمیق کیر تحت فشار نذارین و مواظب باشین تا حرکت لگنتون موجب دخول بیش از اندازه کیر توی دهان شریکتون نشه.  

 

بعضی افرادی که کیر دارن از تحریک دهنی کیسه بیضه ها هم لذت می‌برن. بعضی‌ها تحریک نوک پستان‌هاشون رو دوست دارن و بعضی افراد هم از ماساژ ناحیه زیر بیضه‌ها و فشار روی غده پروستات همزمان با سکس دهنی خیلی لذت می‌برن. علاوه بر این اگر شما و شریکتون مشتاق باشین می‌تونین از یک یا دو انگشت برای دخول مقعدی همزمان با تحریک دهنی استفاده کنین. برای اطلاعات بیشتر در مورد دخول مقعدی به برنامه نهم آویشن مراجعه کنین. حتماً یادتون باشه اگر بعد از سکس دهنی کیر تمایل به دخول مقعدی یا واژنی دارین حتما از یه کاندوم جدید استفاده کنین چون دندون‌ها می‌تونن پارگی‌های کوچکی در کاندوم ایجاد کنن.

 

اگر با شریکتون تصمیم گرفتین که از کاندوم استفاده نکنین مثلاً اگر با اون یک پیوند مایعی دارین، یعنی هر دوتون آزمایش دادین و با افراد دیگه رابطه جنسی ندارین، یادتون باشه  در مورد انزال و اینکه آیا شریکتون چشیدن یا خوردن این مایع رو دوست داره یا نه از قبل صحبت کنین. مایع انزالی طعم و بوی منحصر به فردی داره و اغلب افراد لزوماً از چشیدن و یا خوردن این مایع استقبال نمی‌کنن. پس خوبه که قبل از انزال با شریکتون تصمیم بگیرین که در صورت انزال مایع انزالی کجا تخلیه بشه. مثلاً شریکتون ممکنه بگه که دوست نداره مایع انزالی داخل دهن و یا روی صورتش تخلیه بشه. اگر شریکتون برای چشیدن یا قورت دادن مایع انزالی اشتیاق نداره مهمه که قبل از انزال به اون خبر بدین. از طرف دیگه اگر دوست دارین که تجربه چشیدن مایع انزالی کیر رو داشته باشین خوبه که با مقادیر کم شروع کنین. مایع انزالی افرادی که بیماری‌های آمیزشی ندارن از بزاق دهن کمتر میکروب داره و به بدن آسیبی وارد نمی کنه.

 

خب دوستان به پایان این برنامه هم داریم نزدیک می شیم. یادتون باشه که با شستن کیر و کوتاه کردن موها کار شریکتون و راحت‌تر کنین. به تراشیدن موهای کیر نه تنها نیازی نیست بلکه این کار بدلیل افزایش احتمال انتقال بیماری‌های آمیزشی پوستی توصیه نمی‌شه. امیدوارم که با رعایت این نکات از سکس دهانی کیر حسابی لذت ببرین!
تا برنامه آینده روز و شبتون هر جا که هستین پر اشتیاق و دلاتون پر ذوق.

اشتراک گذاری