آویشن (۱۷): سکس دهانی کیر - قسمت اول

من آویشن آموزشگر حرفه‌ای سلامت و لذت جنسی هستم و این برنامه هفدهم ماست. در دو برنامه آینده می‌خوام در مورد سکس دهانی و تحریک جنسی کیر یا همون آلت جنسی منتسب به مردان توضیح بدم.

اشتراک گذاری

برنامه هفدهم: سکس دهانی کیر – قسمت اول

 

سلام دوستان عزیز،

 

من آویشن آموزشگر حرفه‌ای سلامت و لذت جنسی هستم و این برنامه هفدهم ماست. در دو برنامه آینده می‌خوام در مورد سکس دهانی و تحریک جنسی کیر یا همون آلت جنسی منتسب به مردان توضیح بدم.

 

سکس دهنی کیر یکی از پرطرفدارترین اعمال جنسیه و جالبه که بدونین بر خلاف باور اغلب افراد معمول‌ترین نوع سکس بین دو نفر که کیر دارن سکس دهنی کیره و نه دخول مقعدی. این برنامه برای همه افرادی که با کسانی که کیر دارن رابطه جنسی برقرار می‌کنن مفیده.

 

همونطور که تو برنامه‌های قبلی هم توضیح دادم همه افرادی که کیر دارن لزوماً به عنوان «مرد» هویت‌یابی نمی‌کنن و ممکنه که زن ترنس باشن یا جنسیت‌شون سیال باشه یا یه جنسیت دیگه داشته باشن. پس خوبه که از شریکتون بپرسین که دوست داره به آلت جنسیش چی بگین. مثلاً بعضی زن های ترنس ممکنه به آلت جنسی شون بگن کلیتوریس و بعضی هم ممکنه بهش همون کیر بگن و یا از یک کلمه دیگه استفاده کنن. تو این برنامه من از کلمه «کیر» برای اشاره به آلت جنسی منتسب به مردان استفاده می‌کنم.  

خب بریم سر اصل مطلب. وقتی نوبت به سکس دهنی کیر می‌رسه یکی از پیش فرض‌های معمول اینه که لزوماً هر چی کیر بیشتر داخل دهان بره شخصی که کیر داره از سکس دهنی بیشتر لذت می‌بره. جالبه که بدونین حساس‌ترین نقطه کیر سر کیره که از نظر آناتومی مشابه سرچوچوله یا کلیتورسه و شامل عصب‌های فراوونیه.  تحریک سر کیر توسط دست و دهان لذت فوق العاده‌ای رو برای شریکتون ایجاد می‌کنه بدون نیاز به دخول عمیق کیر در دهن. وارد کردن بیش از اندازه کیر در داخل گلو حس ناخوشایندی رو ایجاد می‌کنه و موجب حس تهوع می‌شه پس لطفا شریکتون و برای دخول عمیق کیر در دهان تحت  فشار قرار ندین. بعضی‌ها ممکنه به خاطر اشتیاق خودشون تمرین کنن و کم کم یاد بگیرن تا طول بیشتری از کیر رو وارد دهان و گلوشون کنن. اما یادتون باشه که دخول عمیق کیر در دهان بیشتر جنبه برانگیختن هیجان رو داره و نه لزوماً افزایش تحریک جنسی.

 

سر کیر به قسمتی گفته می‌شه که توسط یک لبه برجسته از تنه کیر جدا شده. سوراخی که در سر کیر وجود داره مجرای ادراره و مایع انزالی هم از همین سوراخ خارج می شه. اگر به کیر از سمت خارج از بدن نگاه کنیم یک درز می‌بینیم که از بالای کیر به سمت بیضه ها کشیده شده. جایی که این  درز از لبه برجسته کیر عبور می‌کنه یک پوست بسیار حساس و نازک وجود داره به نام لگام. لگام حساس‌ترین نقطه کیره و تحریک مستقیمش با دست یا دهان و با کمک کمی مایع لیز کننده لذت زیادی رو برای شریکتون ایجاد می کنه. افرادی که ختنه نیستند یه پوست نازک روی سر کیرشون دارن. این پوست سر کیر رو مرطوب نگه می داره و فقط در هنگام بر انگیختگی کامل کیر به عقب می‌ره. معمولاً سرکیر افرادی که ختنه نیستند حساسیت بیشتری داره پس مواظب باشین که عمل جنسی دردناک نشه. لازمه بدونین که  تحقیقات بسیاری نشون دادن که ختنه بودن یا نبودن کیر در تمیزی و یا کاهش احتمال انتقال بیماری‌های آمیزشی تاثیری نداره. افراد و گروه‌های زیادی هستند که درباره توقف ختنه کیر بچه‌ها و آثار منفی که روی اون‌ها می‌ذاره فعالیت می‌کنند.

 

حالا بریم سراغ تنه کیر. تنه کیر شامل چند لایه بافت اسفنجیه که درونشون پر از رگ های خونیه. این رگ‌های خونی زمان برانگیختگی کیر پر از خون می‌شن و موجب سفت شدن کیر می‌شن . در انتهای کیر بیضه‌ها در درون کیسه بیضه به بدن متصل شدن. بیضه‌ها مایع انزالی رو که حاوی اسپرمه ترشح می‌کنن که به تخلیه این مایع انزال می‌گن. به طور کلی برای ترشح مایع انزالی، که بهش منی هم گفته می‌شه، فردی که کیر داره باید به ارگاسم برسه. البته احتمال این هم وجود داره که در هنگام ارگاسم انزال صورت نگیره و یا اینکه انزال بدون ارگاسم اتفاق بیافته. با اینکه ارگاسم و انزال برای اغلب افرادی که کیر دادن با هم همراهن این موضوع همیشه و برای همه صادق نیست.

 

جالبه که بدونین به جز ادرار و مایع انزالی یه نوع دیگه مایع هم وجود داره که از مجرای ادراری خارج می‌شه. این مایع که بهش مایع پیش انزالی گفته می‌شه مجرای ادراری رو برای انزال آماده می‌کنه. این مایع شفافه و اغلب به محض شروع سفت شدن کیر از مجرای ادراری ترشح می‌شه. افراد مختلف میزان مختلفی از این مایع رو ترشح می‌کنن و بعضی افراد هم اصلاً مایع پیش انزالی ترشح نمی‌کنن. اینجا درباره سکس دهنی صحبت می‌کنیم اما خوبه اشاره کنم که تحقیقات نشون داده که در مایع پیش‌انزالی بعضی افراد اسپرم هم پیدا می‌شه.

 

از بین این سه نوع مایع، یعنی ادرار مایع پیش انزالی و مایع انزالی، تماس مخاطی با دوتا مایع آخر می‌تونه موجب انتقال بیماری‌های آمیزشی بشه. به همین دلیل در هنگام سکس دهنی کیر برای پیشگیری از انتقال بیماری‌های آمیزشی مهمه که از کاندوم استفاده کنین. یادتون نره ویروس های تبخال و اچ پی وی از طریق تماس دهن با پوست کیر هم منتقل می‌شن پس با استفاده از کاندوم از سلامت خودتون و شریکتون محافظت کنین.  

 

در برنامه آینده من در مورد استفاده از دست‌ها زبان و لب‌ها برای تحریک جنسی و سکس دهنی کیر به طور کامل توضیح می‌دم پس یادتون نره تا قسمت دوم این برنامه رو دنبال کنین.
تا اون موقع روز و شبتون هر جا که هستین پراشتیاق و دلاتون پر ذوق.  

اشتراک گذاری