آویشن(۱۳): سکس دهانی و انزال فرج

من آویشن آموزشگر حرفه‌ای لذت و سلامت جنسی هستم و امروز می‌خوام بحثمون در مورد سکس بین افرادی که کس یا فرج دارن رو ادامه بدم. در دو پادکست قبلی من در مورد ساختار کس بخصوص چوچوله، ارگاسم فرج، تحریک انگشتی و دهانی کس، و همینطور مشت کردن صحبت کردم.

اشتراک گذاری

برنامه سیزدهم: سکس دهانی کس و انزال فرج

سلام دوستان عزیز،

من آویشن آموزشگر حرفه‌ای لذت و سلامت جنسی هستم و امروز می‌خوام بحثمون در مورد سکس بین افرادی که کس یا فرج دارن رو ادامه بدم. در دو پادکست قبلی من در مورد ساختار کس بخصوص چوچوله، ارگاسم فرج،  تحریک انگشتی و دهانی کس و همینطور مشت کردن صحبت کردم. در این برنامه من به طور مفصل‌تر به سکس دهانی کس و همینطور انزال فرج می‌خوام بپردازم. باز هم تأکید می‌کنم که این پادکست و دو پادکست قبلی برای هر کسی که با افرادی که کس دارن رابطه جنسی برقرار می‌کنه مفیدن. ولی قبل از همه اینا بریم راه‌های ارتباطی رو با هم بشنویم:

جینگل

یکی از بهترین روش‌های ایجاد برانگیختگی جنسی در افرادی که کس یا فرج دارن تحریک دهانی کسه. افرادی که کس دارن نظرات و سلیقه‌های متفاوتی در این مورد دارن و تنها راه اینکه مطمئن شین شریکتون چی رو دوست داره و چطور اون رو دوست داره اینه که ازش بپرسین. متآسفانه به خاطر خیلی مسائل اجتماعی افرادی که کس دارن ممکنه از درخواست برای سکس دهانی خجالت بکشن یا فکر کنن که کس یا فرجشون کثیفه و دوست ندارن که کسی به اونجا نزدیک بشه. چون می‌دونم این جور فکرها برای خیلی‌هامون ممکنه پیش بیاد، می‌خوام شما رو تشویق کنم تا جایی که می‌شه از شریکتون حمایت کنین تا احساس راحتی و اعتماد بکنه و بهش بگین که به  شرط رضایت کامل اون شما مشتاق این هستین که سکس دهانی انجام بدین. مواظب باشین تا شریکتون رو وادار به انجام سکس دهانی نکنین چه شما انجام دهنده  سکس دهانی هستین یا پذیرنده.

سکس دهانی کس یا فرج مثل بقیه رابطه‌های جنسی باید وقتی انجام بشه که شریکتون از نظر جنسی برانگیخته باشه. پس قبل از اینکه به فکر انجام سکس دهانی باشین با نوازش و بوسه‌های فراوان مطمئن بشین که شریکتون برانگیختگی و آمادگی لازم برای سکس دهانی رو داره.

اول از همه برای کم کردن ریسک انتقال بیماری‌های آمیزشی، با توجه به رابطه‌تون با شریکتون تصمیم بگیرین که آیا نیاز به استفاده از لایه محافظ مثل سلفون یا دنتال دم دارین یا نه. شما می‌تونین از یه کاندوم که از یه طرف با قیچی بریده شده و یا یه دستکش پزشکی که انگشت‌هاش بریده شده باشن هم استفاده کنین. اغلب افراد تصورشون از سکس دهانی تحت تاثیر فیلم‌های پورن ممکنه این باشه که زبونشون رو تا جایی که می‌شه بیرون بیارن و با نوک زبونشون کس رو مثلا ۱۵ تا ۲۰ ثانیه لیس بزن. مثل بقیه اطلاعات آموزشی اشتباهی که در پورن وجود داره، این روش نه برای گیرنده و نه دهنده سکس لذت بخشه. برای سکس دهانی باید به کس مثل یه زردآلوی شیرین و آبدار نگاه کنین که قراره حداقل ۱۵ تا ۲۰ دقیقه صرف خوردنش بکنین. پس حواستون باشه تا ریتم و پوزیشنتون رو درست تنظیم کنین تا زود خسته نشین.

برای تحریک دهانی کس حتماً به آرومی پیش برین واکنش شریکتون رو با دقت بسنجین. کس یا همون فرج افراد مختلف شکل های گوناگونی دارن و در نقاط متفاوتی حساسیت دارن. با اینکه بعضی تکنیک‌های کلی برای انجام دادن سکس دهانی خوب وجود داره، بهترین کار شناخت بدن و واکنش شریکتون به تحریک دهانی کسه تا بتونین که روشی رو که بیشترین لذت رو به شریکتون می‌ده  یاد بگیرین. مثلاً اگر متوجه شدین که شریکتون داره بدنش رو از شما دور می‌کنه این یعنی اینکه نوع تحریکتون ممکنه مناسب نبوده باشه. به جای اینکه حدس بزنین یا با اعتماد به نفس کا‌ذب پیش برین، بهتره تا از شریکتون بپرسین که چه نوع تحریکی رو و در چه نقاطی بیشتر دوست داره.

بوسیدن و نوازش ناحیه درونی ران‌ها و اطراف شکم توجه شریکتون رو به آلت جنسی‌ش جلب می‌کنه و باعث برانگیختگی جنسی هم می‌شه. پس این بوسیدن ملایم رو ادامه بدین تا به لب‌های بیرونی کس برسین. همونطور که توی پادکست یازدهم در مورد بخش‌های مختلف کس صحبت کردیم، سر چوچوله حساس‌ترین بخش کسه و شما هیچ وقت نباید بدون آمادگی کافی سراغ تحریک مستقیم چوچوله برین. مکیدن ملایم لب‌های درونی کس یکی از روش‌های ساده و خوب برای شروع کردن سکس دهانی کسه. سعی کنین تا هر دفعه حجم بیشتری از لب‌های دورنی رو در داخل دهنتون بکشین. وقتی لب‌های درونی خوب تحریک شدن می‌تونین کم کم به سمت ناحیه اطراف مجرای ادرار پیش برین. تحریک بافتی که بین چوچوله و مجرای رحم وجود داره برای بعضی‌ها خیلی لذت بخشه و بعضی‌های دیگه هم براشون خیلی جالب نیست، پس حواستون باشه تا با راهنمایی شریکتون پیش برین. پیشنهاد کلی من اینه که به جای استفاده از نوک زبونتون از پهنای زبونتون استفاده کنین. همونطوری که  یه بستنی قیفی خیلی خوشمزه رو با اشتیاق لیس می‌زنین.

تا الان اگر همه چی به خوبی پیش رفته باشه شریکتون باید حسابی برانگیخته شده باشه و آماده تحریک سر چوچوله باشه. همونطور که در پادکست‌های قبلی هم اشاره کردم، تحریک مستقیم چوچوله برای اغلب افراد خوشایند نیست پس حتماً برای مکیدن چوچوله حواستون باشه که کلاهک چوچوله خوب سر چوچوله رو پوشونده باشه. اگر زاویه سرتون طوری باشه که از بالا به سمت چوچوله بیاین احتمال تماس مستقیم کمتر می‌شه.

راستی شما می‌دونستین که کس یا همون فرج و بخصوص چوچوله وقتی برانگیخته بشه شکلش تغییر می‌کنه؟ همونطور که یه کیر یا قضیب بر انگیخته به دلیل افزایش جریان خون در این ناحیه بزرگ می‌شه، چوچوله هم در اثر برانگیختگی و افزایش خون حجمش زیاد می‌شه. یکی دیگه از نشانه‌های برانگیختگی کس باز شدن دهانه مجرای رحم و ترشح مایع روان کننده از غدد دهلیزی‌ای هست که در دهانه مجرای رحم قرار دارن. دهانه مجرای رحم هم مثل سایر نقاط کس بسیار حساسه و تحریکش توسط لب‌ها و زبون احساس خیلی خوبی رو می‌تونه به شریکتون بده.

خیلی از افرادی که کس دارن براشون سکس دهانی به همراه دخول انگشتی می‌تونه فوق العاده لذت بخش باشه و حتی موجب ارگاسم بشه. پس با اجازه شریکتون و به همراه دستکش پزشکی یک یا دو انگشت رو به آرامی وارد مجرای رحم کنین و همینطور که با دهنتون کس رو تحریک می‌کنین با انگشت‌هاتون بافت درونی مجرای رحم رو هم تحریک کنین.

یادتون هست در مورد نقطه جی صحبت کردیم؟ تحریک نقطه جی که حساس‌ترین منطقه داخل مجرای واژنه نه تنها احساس فوق العاده‌ای رو به شریکتون می‌ده بلکه به همراه تحریک چوچوله می‌تونه ارگاسم‌های خیلی قوی و خوبی رو برای شریکتون ایجاد کنه. بعضی افرادی که کس دارن در هنگام ارگاسم ممکنه مایع انزالی از خودشون خارج بکنن. حجم و ترکیب مایع انزالی که از مجرای ادراری خارج می شه بین افراد مختلف متفاوته و برای اکثر افراد حتی اینقدر کمه که دیده و شاید احساس نمی‌شه.

مایع انزالی می‌تونه شفاف باشه و ترکیبش مشابه ادرار خیلی رقیق باشه یا شباهت به مایع انزالی کیر داشته باشه و کمی به سفیدی بزنه و یا چیزی باشه بین این دو. اگر شما جزو افرادی هستین که مایع انزالی زیادی ترشح می‌کنین – یادتون نره تا این رو به شریکتون یاد آوری کنین و از یه حوله برای جذب و تمیز کردن این مایع استفاده کنین.  در بعضی موارد افرادی هستن که مثلاً یه نصف لیوان مایع انزالی دارن. در هر صورت داشتن یا نداشتن مایع انزالی برای افرادی که فرج دارن طبیعیه و هر دو به نوع خودشون هیجان انگیز و جالبن.

راستی یادتون نره تا آلت جنسیتون رو از قبل تمیز کنین تا کار شریکتون رو راحت تر کنین. برای تمیز کردن فرج شستن کامل این ناحیه با آب گرم کافیه و نیازی به استفاده از صابون نیست. تماس کف صابون با بافت مخاطی می‌تونه تعادل باکتریایی کس رو به هم بزنه و موجب عفونت‌های قارچی بشه. اگر فکر می‌کنین آب گرم به تنهایی کافی نیست استفاده از مقدار کمی سرکه رقیق شده در آب می‌تونه جایگزین خوبی برای صابون باشه. تراشیدن موهای کس بهداشت کس رو افزایش نمی‌ده و حتی می‌تونه موجب افزایش ریسک عفونت‌های پوستی در این ناحیه بشه. موهایی که اطراف ناحیه آلت جنسی درمیان، اگر به طور مناسب شسته بشن هیچ مشکلی از نظر بهداشتی ندارن اگرچه بعضی افراد بر حسب سلیقه شخصی ترجیح می‌دن موهاشون رو کوتاه بکنن یا حالت بدن.

خب دوستان داریم به پایان این پادکست هم نزدیک می‌شیم. یادتون نره که سکس دهانی کس مثل خیلی کارهای دیگه نیاز به تمرین و صبر و حوصله داره تا یه حس فوق العاده خوب لذت و نزدیکی رو برای شما و شریکتون به همراه بیاره. یادتون نره تا سوال‌هاتون رو برای ما در سایت دوجنسگرا بفرستین

.تا پادکست بعدی روز و شبتون هرجا که هستید پر اشتیاق و دلاتون پر ذوق

 

اشتراک گذاری