آویشن (۱۱): رابطه جنسی دو نفر با آلت جنسی منتسب به زنان

در برنامه امروز من می‌خوام اطلاعات و پیشنهادهایی بهتون بدم که می‌تونه برای برقراری رابطه جنسی بین دو نفر که آلت جنسی منتسب به زنان دارند مفید باشه.

اشتراک گذاری

پادکست یازدهم: سکس دو نفر با آلت جنسی منتسب به زنان

سلام دوستان عزیز,

من آویشن آموزشگر حرفه‌ای سلامت و لذت جنسی هستم. در برنامه امروز من می‌خوام اطلاعات و پیشنهادهایی بهتون بدم که می‌تونه برای برقراری رابطه جنسی بین دو نفر که آلت جنسی منتسب به زنان دارند مفید باشه. اما قبل از این که موضوع این پادکست رو با هم بررسی کنیم، بذارین اول راه‌های ارتباطی رو با هم بشنویم تا شما بتونین سوالاتتون رو از طریق وبسایت دوجنسگرا با ما در میون بذارید:

جینگل

و اما موضوع سکس دو نفر با آلت جنسی منتسب به زنان. منظورم از افرادی که آلت جنسی منتسب به زنان رو دارن چیه؟ توی پادکست سوم توضیح دادم که افرادی وجود دارن که با وجود داشتن آلت جنسی منتسب به زنان، یعنی کس یا همون فرج، ممکنه که جنسیتشون زن نباشه. یعنی ممکنه جنسیت خودشون رو «زن» ندونن و به عنوان یک مرد، یک ترنس یا یک فرد فرا جنسیتی خودشون رو هویت‌یابی کنند. پس این افراد ممکنه مرد باشن یا اینکه یه جنسیت دیگه داشته باشن، اما آلت جنسی‌شون آلت منتسب به زنان باشه. توی این پادکست ما به افرادی می‌پردازیم که هر دو کس یا فرج دارن و هردو هم برای برقراری یه رابطه جنسی اشتیاق و رضایت کامل دارن. در واقع برای ما فرقی نداره آیا اونا جنسیتشون زنه یا مرد و یا سیال و یا هیچ کدوم. من گوش دادن به این پادکست رو به همه ی دوستانی که ممکنه با یه نفر که کس یا فرج داره رابطه جنسی برقرار کنن توصیه می‌کنم حتی اگر خودتون کس یا فرج ندارین. خب حالا بریم سر اصل مطلب: کس یا فرج اصلا شامل چه بخش هایی می‌شه؟

عضو جنسی منتسب به زنان شامل قسمت‌های درونی و بیرونی می‌شه. در زبان عامیانه ما به قسمت های خارجی این عضو فرج یا کس می‌گیم. قسمت‌های خارجی شامل تپه ونوس، سر کلیتوریس یا همون چوچوله در زبان عامیانه، کلاهک کلیتوریس، لب‌های بیرونی و لب‌های درونی، دهانه مجرای ادرار و دهانه مجرای واژن می‌شه. موقع برقراری رابطه جنسی شما ممکنه که از بعضی بخش‌های داخلی عضو جنسیتون هم استفاده کنین به خصوص مجرای رحم و در مواردی هم حتی گردن رحم یا همون سرویکس. الان ممکنه با خودتون فکر بکنین که کس یا فرجتون چقدر قسمت‌های مختلف و زیادی داره! خب خبر خوب اینه که شما از تمام این قسمت‌ها می‌تونین برای تحریک جنسی و لذت جنسی بیشتر خودتون و شریکتون استفاده کنین. البته به شرطی که شریکتون برای تماس با این قسمت‌ها رضایت داشته باشه.

پیشنهاد من اینه که قبل از تحریک مستقیم کس یا فرج اول به تحریک نقاط حساس دیگه بدن بپردازین. هر کسی خودش بهتر می‌دونه که تحریک چه نقاطی رو ترجیح می‌ده پس خجالت نداره که یا به شریکتون این رو بگین و یا ازش بپرسین که دوست داره شما چطوری لمسش کنین. به طور کلی نقاطی مثل لب‌ها،گوش‌ها،گردن،نوک سینه‌ها، کمر، ران‌ها و حتی برای بعضی‌ها پشت زانو و انگشت‌های پا نقاط حساسی هستن. شما می‌تونین با نوازش و بوسه‌های ملایم  شروع کنین و با توجه به واکنش و نظر شریکتون به تحریک بخش‌های مختلف بپردازین و یا شدت نوازش رو تغییر بدین. این نوع تماس جنسی نه تنها به خودی خودش لذت‌بخشه بلکه موجب برانگیختگی جنسی خودتون و شریکتون هم می‌شه. مثلاً تحریک نوک پستان‌های شریکتون توسط دست یا دهان و یا حتی اسباب‌بازی‌ها می تونه باعث روان شدن ترشح در مجرای رحم شریکتون بشه.

هیچ وقت نباید فرض رو بر این گذاشت که شریکتون تمایل به این داره که آلت جنسیش لمس بشه. شریک شما ممکنه به دلیل شرم و یا سابقه خشونت جنسی تمایل به تماس جنسی در ناحیه آلت جنسیش نداشته باشه. برای اینکه مطمئن بشین همیشه قبل از دست زدن به این ناحیه از شریکتون اجازه بگیرین و مطمئن بشین که رضایت کامل داره.

وقتی از اشتیاق شریکتون مطمئن شدین به تدریج و با ماساژ نواحی اطراف کس پیش برین. اگر شریکتون از این نوع تماس لذت می‌بره می‌تونین به تحریک کلیتوریس یا همون چوچوله بپردازین. راستی بیاین اول یه کم راجع به چوچوله یاد بگیریم.

چوچوله یا کلیتوریس یه عضو فوق العاده جالبه که تنها کارش بوجود آوردن لذته. همونطور که تحریک درست چوچوله می‌تونه خیلی در برانگیختگی جنسی و حتی ارگاسم شریکتون موثر باشه، تحریک نادرست این عضو می‌تونه موجب از دست رفتن اشتیاق و حتی اذیت شدن شریکتون بشه. دلیلش اینه که عصب‌های زیادی در این ناحیه وجود دارن و به خاطر همین سر چوچوله حساس‌ترین بخش کس یا فرجه. راستی چرا می‌گم سر چوچوله؟ چون قسمت بلندتری از چوچوله در داخل بدن قرار داره و ما فقط می‌تونیم سرش رو که خارج از بدن و زیر کلاهک چوچوله است ببینیم. چوچوله هم مثل کیر می‌تونه اندازه‌های مختلفی داشته باشه اما به صورت کلی طول کل چوچوله تقریباً به اندازه یک کیر است که داخل بدن واقع شده. برای اکثر افراد تحریک مستقیم سر چوچوله خیلی خوشایند نیست پس بهتره که همیشه تحریک به صورت غیرمستقیم و از روی کلاهک چوچوله انجام بگیره. چون چوچوله از خودش مایعی ترشح نمی‌کنه حتما یادتون باشه تا از مایع‌های روان کننده استفاده کنین. بعضی افراد ترشح  زیادی در مجرای رحمشون تولید می‌کنن که می‌شه با کمک انگشتان از این مایع واژنی برای تحریک چوچوله استفاده کرد.

راستی شما می‌دونستین که قسمت درونی یا همون تنه چوچوله شامل چهار تا شاخه ست؟ دو تا از این  شاخه‌ها در اطراف مجرای رحم قرارگرفتن و دو تای دیگه اطراف مقعد. هنگام دخول واژنی یا مقعدی این شاخه‌ها هم تحریک می‌شن و به این ترتیب موجب لذت می‌شن. من توصیه می‌کنم که شما خودتون در مورد شکل و کارکرد چوچوله بیشتر مطالعه کنین و من هم در پادکست‌های آینده بیشتر توضیح می‌دم.

تحریک کس یا فرج می‌تونه هم توسط انگشت‌ها و هم به صورت دهانی صورت بگیره. یادتون نره تا حتماً از یه لایه محافظت کننده مثل سلفون یا دنتال دم برای سکس دهانی استفاده کنین. همون‌طور که در پادکست‌های قبلی توضیح دادم اگه به دنتال دم دسترسی ندارین می‌تونین با بریدن یک کاندوم دنتال دم درست کنین. در موقع سکس دهانی کس، آهسته پیش برین و به واکنش شریکتون توجه کنین. چوچوله، کلاهک چوچوله، لب‌های درونی و دهانه مجرای رحم از جمله نقاط حساس کس هستن. بعضی افراد از تحریک دهانی کس به همراه دخول انگشت‌ها در واژن هم خیلی لذت می‌برن. از شریکتون بپرسین که آیا تمایل به دخول انگشتی رو داره یا نه. در هنگام دخول انگشت‌ها هم یادتون باشه که از دستکش پزشکی استفاده کنین.

در هنگام هر گونه دخول از جمله دخول انگشتی و اسباب‌بازی‌ها حتما از مایع‌های روان کننده استفاده کنین. بدن بعضی افراد می‌تونه به اندازه کافی در مجرای رحم مایع ترشح کنه ولی بعضی اوقات این ترشح کافی نیست و باید از مایع‌های روان کننده استفاده کرد. یادتون نره که برای کاندوم‌های معمولی لاتکس از روان کننده‌های محلول در آب یا محلول در سیلیکون استفاده کنین چون روان‌کننده‌های محلول در روغن می‌تونن به بافت کاندوم آسیب بزنن و احتمال پارگی کاندوم رو افزایش بدن.

دهانه واژن و مجرای واژن شامل اعصاب حساسی هستن که تحریکشون می‌تونه موجب لذت زیادی برای شریکتون بشه. اغلب افراد یه بافت فوق العاده حساس در مجرای رحمشون دارن که بهش «نقطه جی» یا «جی اسپات» می‌گن. این بافت معمولاً حدود چهار یا پنج سانتی متر داخل رحم و به سمت مثانه قرار داره ولی مکانش ممکنه در افراد مختلف فرق کنه و در بعضی افراد هم وجود نداشته باشه که این هم کاملاً طبیعیه. معمولاً برای پیدا کردن نقطه جی می‌تونین از انگشت ها یا یه اسباب بازی برای دخول استفاده کنین و از داخل مجرای رحم به سمت مثانه فشار وارد کنین. وقتی این بافت تحریک می‌شه شما ممکنه احساس ادرار بهتون دست بده. اگر نقطه جی رو بلافاصله پیدا نکردین ناامید نشین و سعی کنین ببینین تحریک نواحی مختلف واژنتون چه حسی و بهتون می‌ده. تحریک نقطه جی و یا بافت مجرای واژن همزمان با تحریک چوچوله می‌تونه ارگاسم‌های خیلی قوی‌ای ایجاد کنه. اکثریت افرادی که کس دارن برای رسیدن به ارگاسم حتما نیاز به تحریک سرچوچوله دارن، پس یادتون نره که سر چوچوله رو از روی کلاهک چوچوله یا با دهن و یا انگشت‌ها و یا حتی اسباب‌بازی‌های جنسی مثل ویبراتورها تحریک کنین. راستی ارگاسم اصلاً چه حسی داره؟

با اینکه ارگاسم انواع مختلفی داره که از فرد به فرد و حتی در زمان‌های مختلف برای یه نفر هم ممکنه فرق کنه، به طور کلی در افرادی که کس یا فرج دارن ارگاسم‌ها می‌تونن به صورت یه حس تخلیه انرژی شدید در تمام بدن احساس بشن. بالا رفتن ضربان قلب، انقباض ماهیچه‌های لگن و پا، افزایش خون در آلت جنسی بخصوص در کلیتوریس و لب‌های درونی و در بعضی موارد احساس ضربان آلت جنسی هم از جمله علائم دیگه ارگاسم هستن. با تمام این وجود شما فقط خودتون می‌دونین که ارگاسمتون از چه نوعیه و ضمناً  تصور نکنین که می‌دونین آیا شریکتون ارگاسم داشته یا نه. خودارضایی یه روش خیلی خوب برای شناخت بدن خودتون و انواع مختلف ارگاسم‌هایی هست که می‌تونین داشته باشین.

بعضی افراد که کس دارن ممکنه از دخول اسباب‌بازی‌ها بخصوص کیر مصنوعی خیلی لذت ببرن. کیرهای مصنوعی انواع خیلی زیادی دارن و بعضی‌هاشون به جاهای مختلف بدن مثل زانو، ران، و جلوی شکم می‌تونن متصل بشن. یادتون نره که حتما از یه کاندوم روی اسباب‌بازی‌ها و کیر مصنوعی استفاده کنین.

قبل از پایان این پادکست می‌خوام بهتون یادآوری کنم که افرادی که کس دارن مثل سایر افراد ممکنه از تحریک خارجی مقعدشون و حتی دخول مقعدی هم لذت ببرن. پس یادتون نره تا از شریکتون بپرسین که چه چیزهایی رو دوست داره.

خب دوستان عزیز امیدوارم از این برنامه هم استفاده کرده باشین. تا یه پادکست دیگه روز و شبتون هرجا که هستید پر اشتیاق و دلاتون پر ذوق.  

اشتراک گذاری